Czech Version

Rádio LFCZ je Kanadský stream patřící stanici TorontoCast a je tak licencován smlouvou se společností SOCAN. Našim cílem je přiblížit českou kulturu lidem, jenž Českou zemi opustili, či tak učinili jejich rodiče. Nenásilnou formou tak dětem českých vystěhovalců připomínáme rodný jazyk jejich rodičů a zároveň je seznamujeme s aktuálním děním a kulturou v naší mateřské zemi. K této misi využíváme prostředí v dnešní době dětem nejbližší. Počítačové hry, technologické novinky a samozřejmě hudební hity. Udržujeme tak nejenom jazyk a kulturu, ale zároveň posluchače vzděláváme a pomáháme jim při hraní jejich her. Proto jsme si také vybrali jako hlavní hru Euro Truck Simulator. Nejenže je hra českého původu, ale v jejím komunitním online módu Vám může být přehled o dopravní situaci na serveru velmi přínosný.

Náš stream však není jen pro děti Čechů v ČR nežijících, ale i pro jejich rodiče a vlastně všechny, kteří ve světě rozumí jazyku českému.

Kontaktní informace provozovatele stanice TorontoCast:
TorontoCast
1918 BOUL. SAINT-REGIS
H9P 1H6 Dorval
Canada

V případě jakýchkoliv otázek na téma licencování kontaktuje prosím výše uvedeného vlastníka, nikoliv moderátory. Děkujeme

     

English Version

Rádio LFCZ is a Canadian stream one by TorontoCast station and licensed by SOCAN. Our main goal is to help Czech emigrants to keep the Czech language in mind and inform them about news in their former home state. We also help their kids to learn the language of their parents. We are using modern topics like PC games, gadgets and of course music hits. Our main PC game is Euro Truck Simulator 2. We love this game, because it is being developed in Czech and we also can really help players in multiplayer part to be aware of any traffic complications inside the game.

Our stream is for Czech immigrants, their kids and nearly everybody in the world, who understand Czech language.

Stream owner contact information:
TorontoCast
1918 BOUL. SAINT-REGIS
H9P 1H6 Dorval
Canada

If you have any question about licensing for this stream, please ask stream owner and not stream moderators, thanks.