Možností, jak nás naladit je spousta. Od vlastního přehrávače, přes mobilní aplikaci TuneIN až po integrované rádio v ETS2/ATS.

Pod každou záložkou naleznete návod, jak na to 😉

 

Pro poslech našeho rádia na mobilním telefonu doporučujeme Aplikaci TuneIN.

Je dostupná pro Android i iOS v základní verzi zdarma. V aplikaci pak stačí vyhledat „Rádio LFCZ“, nebo po instalaci klinout na tento odkaz.


Nyní na Apple Appstore
Nyní na Google Play


Ve hrách ETS i ATS jsou integrovaná rádia v kabině. Do nich lze Rádio LFCZ importovat pomocí souboru live_streams.sii do složky Dokumenty\Euro Truck Simulator 2. Soubor stáhnete zde. (archiv RAR rozbalíte například aplikací 7-zip nebo WinRAR)

 

Pokud už máte svá rádia v live_streams.sii importovaná a nechcete je přemazat, jednoduše na začátek souboru nad první rádio s ID jedna následující řádek:

stream_data[0]: „http://stream.lfczradio.eu:8008/stream|Radio LFCZ|Hudba a informace|CZ|320|0“

Pro přehrávání v počítači jsou potřeba aplikace, takzvané přehrávače. Z našich zkušeností doporučujeme AIMP nebo VLC. Další známou ikonou v této oblasti také námi neoblíbený Winamp či Windows Media Player. (klikněte na název přehrávače pro jeho stažení)

U všech přehrávačů je postup v podstatě stejný. Připravili jsme pro Vás výběr těch nejčastějších přehrávačů a nachystali pro ně poslechové soubory. Tento soubor stáhnete kliknutím na logo Vašeho přehrávače. Případně můžete link do přehrávače vložit ručně, stream URL je http://stream.lfczradio.eu:8008/stream
AIMPVLCWindows Media PlayerWinamp

Nejde Vám pustit ani jeden přehrávač a ani vložený odkaz? Možná na vině blokace portu, toto platí zejména ve firemních a školních sítích, či při používání „až příliš chytrého“ antiviru.

V tomto případě použijte náš proxy link:
https://proxy.torontocast.com/TC1041

nebo přímo přípravný soubor pro VLC/AIMP ke stažení zde.

Webovém prohlížeči můžete poslouchat přímo na našem webu na hlavní stránce https://lfczradio.eu nebo pomocí ikonky v hlavním menu, jak můžete vidět na náhledu níže:

náhled menu

Další možností je platforma TuneIN se svou webovou verzí. Její výhoda oproti webu je občasné zobrazování aktuálního songu (záleží na náladě platformy :/ ). Naše rádio najdete na TuneINu po názvem „Rádio LFCZ“, či přímo odkazem.

Zde přikládáme i oficiální přehrávač platformy: