Od 1. do 31. května (mája) bude probíhat Velká jarní soutěž a díky našemu novému partnerovi, obchodu s digitálními klíči VIRTUALKEYS , budete mít možnost zahrát o velmi zajímavé ceny. A jako tradičně je mediálním partnerem Rádio LFCZ,

Special thanks patří Peterovi za sponzorský dar a pomoc při organizaci, taktéž Actimu za pomoc s organizací.

Základní informace

Soutěž bude složena z úkolů, za které hráči dostanou vždy určitý počet bodů, podle toho jak se s určeným úkolem vypořádají. Na splnění úkolů bude 1 nebo více dnů, podle obtížnosti. Nejde o to kdo nejrychleji, ale o to co nejlépe splnit zadaný úkol.

Zadání každého úkolu s časem do kdy je potřeba jej splnit a kolik bodů za splnění hráči dostanou, bude zveřejňováno na  Facebookové stránce ČESMAD Czechoslovakia Virtual  (https://www.facebook.com/cesmadcsvirtual/) .

Odpovědi na otázky budou soutěžící zasílat jako soukromou zprávu na FB ČESMAD Czechoslovakia Virtual  (https://www.facebook.com/cesmadcsvirtual/ ,tlačítko POSLAT ZPRÁVU pod úvodní fotkou), případná změna zaslání splněného úkolu bude zveřejněna v instrukcích.

Pořadí soutěžících bude určeno počtem bodů získaných za splnění úkolů, tak že vítězem je soutěžící s nejvyšším počtem bodů, podle stejného klíče (čím víc bodů tím lepší umístění se řídí i další konečné pořadí soutěžících). Při rovnosti bodů, bude rozhodnuto zadáním doplňujícího úkolu.

Trocha pravidel

Soutěže se mohou účastnit občané České a Slovenské republiky, nutností je účet na Facebooku, protože úkoly i odpovědi budou pomocí FB předávány a všichni výherci budou o výhře vyrozuměni zprávou přes Facebook.
Soutěžící by měl vlastnit legální kopii alespoň základní hry Euro Truck Simulator 2 (není potřeba žádné DLC) a multiplayer (https://truckersmp.com), protože některé úkoly budou s hrou a multiplayerem přímo spjaty.

  
Při jakémkoliv podezření na podvod, nebo o pokus obejít pravidla, vyhrazuje si organizátor právo takového soutěžícího vyloučit ze hry bez náhrady.

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s těmito pravidly soutěže.

Ceny není možné vymáhat právní cestou. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu.  

 

O co se vlastně hraje a soutěží? 🙂

1.místo

Digitální  klíč DLC Euro Truck Simulator 2 – Italia

Za cenu do soutěže děkujeme obchodu  VIRTUALKEYS

 

2.místo

Digitální klíč DLC Euro Truck Simulator 2 – Vive la France!

 Za cenu do soutěže děkujeme obchodu  VIRTUALKEYS

 

3.místo

Digitální  klíč DLC Euro Truck Simulator 2 – Scandinavia

Za cenu do soutěže děkujeme obchodu  VIRTUALKEYS

 

4.místo

DLC Euro Truck Simulator 2 – Special Transport

 

5.místo

DLC Euro Truck Simulator 2 – Heavy Cargo Pack

    

6.místo

DLC Euro Truck Simulator 2 – High Power Cargo Pack

7.místo

DLC Euro Truck Simulator 2 – Mighty Griffin Tuning Pack

   

8.místo

DLC Euro Truck Simulator 2 – Cabin Accessories

     

9.místo

DLC Euro Truck Simulator 2 – Schwarzmüller Trailer Pack

 

10.místo

DLC Euro Truck Simulator 2 – Michelin Fan Pack