Určitě víte že v Euro Truck Simulátoru je mnoho míst které nejsou zaznačené na mapě a přesto se do některých můžete dostat. Většinou se tato místa nacházejí ve Skandinávii a ve Francii takže v místech které se do ETS2 dostali díky DLC.

V případě že máte cheaty se dostanete téměř všude, ale stále existují místa kde se dá dostat bez těchto věcí. Díky tomu že nemusíte používat teleport se do těchto míst můžete dostat také v multiplayeru.

Začneme ve Skandinávii kterou má snad každý. Když vyjedete z přístavu ve městě Kristiansand a následně pojedete k firmě Bjorg, tak narazíte na cestu která není zaznačená na mapě a i tak na ní můžete vjet. V případě že se po ní projedete uvidíte skvělé scenérie. Musím uznat že je to skvělé místo na pořizování skvělých fotek vašich tahačů, nebo prostě jenom místo na odpočinek od věčného troubení ostatních hráčů 🙂

Mnohem větší prostor pro odpočinek naleznete ve Francii. Aby jste se sem dostali musíte vlastnit DLC VivaLaFrance. Ve fotogalerii naleznete celou trasu k příjezdu do města. Přímo ve městě naleznete kopii MCDonalds, velké obchodní centrum, velké parkoviště, servis, benzinku, dlouhou rovnou cestu a mnoho jiných věcí které vás mohou zaujmout. Město je rozpracované už pár měsíců takže to vypadá že se jedná o malý Easter egg pro pozorné hráče. Ve městě je nutno si dát pozor na místa které neobsahují žádnou texturu, V případě že to tohoto místa najedete poletíte dolů z mapy a získáte poškození 100%.

K místům není záměrně přímo zaměřená trasa. Nechceme aby se tam vyskytovali davy lidí. Popsali jsme vám přibližnou trasu a místo kde se město nachází. Každý si musí cestu do města najít sám 🙂